Střední průmyslová škola Praha zajistí vašemu dítěti skvělou budoucnost

12.01.2022

Chcete svému dítěti zajistit skvělé vyhlídky do budoucnosti? Pak je tu pro něj střední průmyslová škola Praha, kde se naučí spoustu užitečných věcí. Ty bez větších obtíží upotřebí jak v praxi, tak i při případném studiu na vysoké škole. Už dávno neplatí, že na průmyslovou školu chodí pouze odpadlíci. Dnes jsou technické obory velice perspektivní, neboť studentů v těchto oblastech pomalu a jistě ubývá.

Čím se může střední průmyslová škola Praha pochlubit?

Střední průmyslová škola musí odolávat tvrdé konkurenci obchodních akademií, gymnázií a dalších středních škol s odborným zaměřením. Bohužel si v tomto boji nevede příliš úspěšně, neboť většina studentů raději zamíří na gymnázium. Oproti němu se ovšem průmyslová škola může pyšnit 300 počítači v několika učebnách a studovnách nebo tablety umožňujícími interaktivní výuku. Ve všech prostorách školy je navíc k dispozici Wi-Fi připojení, které je pro současnou generaci naprosto zásadní.

Jaké obory SPŠ nabízí?

Alfou a omegou při výběru střední školy jsou samozřejmě obory. SPŠ nabízí 5 různých oborů z oblasti strojírenství, elektrotechniky nebo informačních technologií. Klidně se můžete pustit jak do obligátního studia počítačové podpory konstruktérství, tak i do průmyslové automatizace. O něco zajímavější je však obor s názvem Vývoj aplikací. Během studia se žáci naučí programovat aplikace a hry na různé platformy, současně s 3D grafikou a animacemi.

Proč si vybrat SPŠ na Proseku?

Hledáte-li moderně zařízenou střední školu v Praze, pak je SPŠ na Proseku tím nejlepším možným řešením. Škola je zřízena přímo hlavním městem Praha a vystupuje jako učební zařízení s komplexním studijním programem ve čtyřletých maturitních oborech. Pokud byste měli o studium na této škole seriózní zájem, navštivte její oficiální stránky, kde se dozvíte veškeré potřebné informace a aktuality.

Výběr střední školy se rozhodně nevyplatí podceňovat. Přeci jen definuje začátek profesní a vlastně i osobní kariéry každého studenta.