Tandemové seskoky vám připraví zážitek, na který jen tak nezapomenete

12.06.2021

Adrenalinové zážitky jsou v poslední době hodně populární. Ať už se jedná o sjíždění divoké řeky, jízdu v motokárách nebo řízení sportovního automobilu, u všech těchto aktivit si odpočinete od otravných každodenních starostí. Naprosto speciální jsou ale tandemové seskoky, na které určitě jen tak nezapomenete. Let na padáku nebo volný pád jsou totiž neopakovatelným zážitkem.

Co je v ceně seskoku?

Tandemové seskoky sice patří k těm dražším zážitkům, ovšem jejich vyšší cena je naprosto vykompenzovaná neopakovatelným prožitkem. Co všechno za zaplacenou sumu dostanete? V ceně každého seskoku máte veškeré vybavení včetně zákonného pojištění. S sebou si stačí vzít pouze zakoupený poukaz a sportovní obuv. Na padáku jde zejména o bezpečnost, takže si rozhodně neberte baleríny nebo žabky.

Kdo nesmí na tandemový seskok?

I když není seskok padákem nijak fyzicky vyčerpávající, přesto je nutné dodržovat několik zdravotních omezení. Pokud patříte do skupiny kardiaků nebo trpíte epilepsií, musíte mít potvrzení od lékaře, že se můžete tandemového seskoku účastnit. Určité omezení určuje také špičkové vybavení, jehož nosnost je maximálně 115 kilogramů. Zdá se vám to málo? Nezapomeňte, že k sobě máte celou dobu připoutaného zkušeného instruktora.

Kde se tandemové seskoky provozují?

Je logické, že se tandemový seskok s padákem nemůže provádět úplně všude. Jedním z hlavních omezujících faktorů je letiště. Veškeré zázemí a špičkové vybavení je k dispozici na letišti v Kolíně, odkud startují i letadla L-410 Turbolet nebo AN-2. Pro tuto činnost jsou to ty nejvíce komfortní a nejbezpečnější stroje, takže se opravdu nemusíte ničeho obávat.

Chcete se oprostit od nudy a stereotypu? Pak jednoznačně vyzkoušejte tandemový seskok! Na tento zážitek stoprocentně nikdy nezapomenete!