Auto Moto

Keramická ochrana laku je relativně nový koncept v oblasti údržby a ochrany auta, který nabízí mnoho výhod oproti tradičním metodám. V následujících odstavcích se podrobněji podíváme na některé z nich.

Ne nadarmo se říká, že člověk se učí celý život, což dvojnásobně platí v pracovním procesu. Technologický vývoj a použití nových nástrojů jde totiž neuvěřitelnou rychlostí kupředu, takže pokud chcete zůstat v obraze, měli byste chodit na pravidelná školení. Nejinak je tomu u PDR technologie, nicméně si dejte pozor, abyste veškeré kurzy absolvovali...

Patříte-li mezi majitele nebo provozovatele stavební techniky, pak se určitě dostanete do fáze nutné obměny vozového parku. I když moderní stroje disponují vysokou spolehlivostí a odolností, je potřeba je čas od času prodat a zakoupit modernější náhradu. Koupě nového dumperu nebo rypadla však přestavuje velmi významnou investici, takže byste si ji...

Milujete turistiku, jízdu na kole se vším všudy, rádi byste se podívali i mimo stezky v okolí, ovšem máte problém s tím, jak kola převézt? Nosiče kol a elektrokol usnadní život každému nadšenému cykloturistovi. Díky sofistikovaným řešením, která jsou na trhu dostupná, odvezete prakticky vše a bez větší námahy.

Pustili jste do stavby či rekonstrukce a chybí vám dostatečné technické vybavení? Nemusíte si najímat drahou firmu, nebo kupovat nákladné stavařské vybavení. Pokud si troufáte na obsluhu těžkého vozového parku, stroje si jednoduše pronajměte.

Zánovní i opotřebované náhradní díly k vozům se symbolem Ford, zhotovené od ročníku 1987, a náhradní díly na automobily i ostatních značek nakoupíte v obchodě běchovického vrakoviště Ford. Nezbytné náhradní díly si můžete vybrat vy konkrétně, většina našich zákazníků upřednostňuje moderní nakupování na internetu.