Auto Moto

Držák kola na zeď je praktickým řešením pro ty, kteří hledají efektivní způsob uložení svých jízdních kol. Bez ohledu na to, zda jste vášnivý cyklista nebo pouze občasný jezdec, držák kola na zeď vám umožní ušetřit místo a udržet vaše kolo v bezpečí a mimo cestu.

Keramická ochrana laku je relativně nový koncept v oblasti údržby a ochrany auta, který nabízí mnoho výhod oproti tradičním metodám. V následujících odstavcích se podrobněji podíváme na některé z nich.

Ne nadarmo se říká, že člověk se učí celý život, což dvojnásobně platí v pracovním procesu. Technologický vývoj a použití nových nástrojů jde totiž neuvěřitelnou rychlostí kupředu, takže pokud chcete zůstat v obraze, měli byste chodit na pravidelná školení. Nejinak je tomu u PDR technologie, nicméně si dejte pozor, abyste veškeré kurzy absolvovali...

Patříte-li mezi majitele nebo provozovatele stavební techniky, pak se určitě dostanete do fáze nutné obměny vozového parku. I když moderní stroje disponují vysokou spolehlivostí a odolností, je potřeba je čas od času prodat a zakoupit modernější náhradu. Koupě nového dumperu nebo rypadla však přestavuje velmi významnou investici, takže byste si ji...

Milujete turistiku, jízdu na kole se vším všudy, rádi byste se podívali i mimo stezky v okolí, ovšem máte problém s tím, jak kola převézt? Nosiče kol a elektrokol usnadní život každému nadšenému cykloturistovi. Díky sofistikovaným řešením, která jsou na trhu dostupná, odvezete prakticky vše a bez větší námahy.

Pustili jste do stavby či rekonstrukce a chybí vám dostatečné technické vybavení? Nemusíte si najímat drahou firmu, nebo kupovat nákladné stavařské vybavení. Pokud si troufáte na obsluhu těžkého vozového parku, stroje si jednoduše pronajměte.

Zánovní i opotřebované náhradní díly k vozům se symbolem Ford, zhotovené od ročníku 1987, a náhradní díly na automobily i ostatních značek nakoupíte v obchodě běchovického vrakoviště Ford. Nezbytné náhradní díly si můžete vybrat vy konkrétně, většina našich zákazníků upřednostňuje moderní nakupování na internetu.