Bachovy kapky mají skutečně ozdravující účinek

12.05.2022

Produkt s názvem Bachovy kapky neboli také Bachovky, jsem objevila čistě náhodou, když jsem byla u své maminky na návštěvě v domově seniorů. Tyto kapky si prý pořídila z toho důvodu, že se po nich cítí lépe a netrpí takovou úzkostí, jako na začátku svého pobytu v domově, který nesla velmi těžce. Doktorka, která se o maminku stará jí prý sehnala na tyto kapky velmi pozitivní recenze, kterým nešlo než nevěřit. Své emoce tak díky nim nyní zvládá o poznání lépe a já s jejich pořízením rovněž, nebudu dlouho otálet. Květová vůně, je totiž naprosto povzbuzující.

Bachovy kapky používám i já

Recenze na Bachovy kapky byly skutečně velmi kladné. Maminka s nimi rovněž byla spokojená, a tudíž jsem neváhala a Bachovy kapky jsem si také pořídila. Musím uznat, že je toto homeopatikum, více než účinné. Bachovy kapky dokonale vyladily mé energetické procesy v hlavě a také vibrace, se kterými jsem se potýkala již delší dobu. Můj manžel totiž trpí, zatím nepotvrzeně, roztroušenou sklerózou, tudíž je na mě vyvíjen neskutečný tlak, se kterým se jen velmi stěží vyrovnávám. Dalo by se říci, že kdybych nenarazila na Bachovky, nejspíše bych oslovila terapeuta, který by mi s mými chmurami mohl rovněž pomoci.

Žádný placebo efekt, nýbrž holá skutečnost

Na Bachovy kapky velmi skvěle zareagovaly i mé děti, které se nyní ve škole mnohem lépe soustředí na učivo. Rovněž mají strach o svého tatínka, tudíž se jejich prospěch v posledních měsících rapidně zhoršil. Je tedy vidět, že Bachovy kapky nemají žádný placebo efekt, nýbrž reálné účinky. Maminka je v domově pro seniory stále spokojenější a již netrpí tolik ztrátou svého manžela, který nedávno zemřel. Já jsem vyrovnanější s budoucností, ve které bude hrát velkou roli manželova diagnóza a dětem se víceméně daří tak, jak bych si představovala. Vše je tedy tak, jak by mělo být.