Beskydy na kole je skvělá varianta dovolené pro celou rodinu

11.06.2022

Vymyslet ideální letní program pro ty nejmenší bývá někdy poměrně složité. Hlavní totiž je, aby se děti dobře bavily, pořádně se unavily a třeba si i zasportovaly. Pokud i vy hledáte tu správnou letní dovolenou, co takhle projet Beskydy na kole?

Vyrazte za sportem a kulturou

V dnešní době plné nekonečných možností vám stačí pouhých pár kliknutí, abyste našli ideální zájezd pro celou vaši rodinu. V nabídce už nebývají jen klasické výlety po Česku, ale také cyklistické zájezdy do Paříže, Toskánska nebo do Vídně či Budapešti. Rozdíl je většinou jen v samotné délce výletu. Například do rakouské Vídně byste vyjeli na jednodenní výlet a týden na to byste mohli objet Beskydy na kole za pouhé 4 dny. Je však nesmírně důležité začít s výběrem v předstihu, abyste si stačili zajistit svá místa. S každým rokem totiž roste poptávka a cyklokurzy se stávají čím dál oblíbenější volbou Čechů.

Objevíte nová zákoutí

Většina lidí jezdí za poznáním a nádhernou přírodou do zahraničí, aniž by věděla, jaké skvosty jejich rodná země nabízí. V případě, že se rozhodnete projet si například Beskydy na kole, rozhodně se máte na co těšit. Za čtyři dny navštívíte Lysou Horu, projedete se po trase slavného závodu Míru, zchladíte se v přehradě Šance, projedete křížem krážem Masarykovo údolí, a nakonec skončíte s vychlazeným beskydským pivem na své horské chatě. Každý den váš čeká nabitý program plný nevšedních zajímavostí.

Kde se pohybuje cena?

Beskydy na kole vychází cenově na 3600 korun. V této částce je zahrnuto ubytování v horské chatě, polopenze, pojištění, a také samotná ochutnávka z místního pivovaru. V ceně není zahrnuta doprava, avšak je možné za příplatek využít služeb cestovní kanceláře. Rovněž je důležité připomenout, že tato částka nezahrnuje vstupné na památky.

Tak si nezapomeňte pohodlnou obuv a dobrou náladu!