Erotické pomůcky by neměly být tabu v žádné ložnici

12.01.2020

Milostné hrátky je třeba čas od času okořenit nějakou novinkou, aby vztah nebyl vystaven počínajícímu stereotypu. Zvlášť, pokud jste spolu už delší dobu, kde toto riziko hrozí. Buďte kreativní a zapojte erotické pomůcky. Budete překvapení, co všechno dokážou.

Milování s vibrátorem bez limitu

Na trhu existuje celá řada erotických pomůcek, jak pro ženy, muže, ale také páry. Mezi nejoblíbenější patří například vibrátory všech tvarů, barev a velikostí. Tato pomůcka vám připraví chvíle plné rozkoše. Nejsou určeny jen na dobu, kdy váš partner je daleko a vy chcete zažít chvíle rozkoše, ale vibrátor vám zaručí mnoho vzrušení také ve společných chvílích s partnerem.

Erotické pomůcky jsou skvělou hračkou v ložnici

Erotické pomůcky však neznamenají pouze vibrátory. Na trhu je toho k dostání daleko více. Například:

Didla

  • anální kolíky
  • Venušiny kuličky, které plní rovnou dva požadavky ženy. Přináší příjemné pocity a zároveň posilují pánevní dno ženy.
  • Pánové mohou ocenit umělou vagínu. Téměř shodnou s ženskou.
  • pánské masturbátory
  • erotické spodní prádlo

Nezapomínejte si pořídit k dobrým erotickým pomůckám také lubrikační gely, které váš prožitek ještě umocní.

Erotické prádlo nesmí chybět

Nic neprobudí mužovu fantazii více než dobře volené erotické prádlo. K dostání jsou korzety, body, košilky a mnoho dalšího. Mnohdy ženy dostávají tyto erotické pomůcky jako tajné dárky od jejich partnerů. Takto mohou partneři svým polovičkám naznačit, po čem touží i beze slov. Výrobci prádla však myslí i na muže, kteří chtějí mít své erotické prádlo, a proto jsou k dostání také mužská tanga a mnoho jiného.

Užijte si milostné dobrodružství a vyžeňte nudu z ložnice. Překvapte svého partnera koupí jakékoliv erotické pomůcky, potom sami budete překvapeni, co všechno si spolu užijete.