Feromony pro muže aneb nezbytnost pro každého samce

12.12.2020

Feromony, stejně jako hormony, neurotransmitery a cytokiny, jsou typem signální molekuly produkované přirozeně v těle, která ovlivňuje to, jak se cítíme a jak fungujeme na všech úrovních. Feromon je specifický typ signální molekuly šířící se dechem, potem, močí nebo jinou tělesnou tekutinou, která mění chování jiného člena stejného druhu. Nejlepší volbou jsou feromony pro muže.

Feromony pro muže dokážou zázraky

Pokud se chystáte třeba na vánoční večírek nebo prostě jen někam, kde bude hodně žen - a vy byste rádi s nějakou odešli domů, feromony pro muže vám nesmí chybět. Protože každá žena, která ucítí koncentrovaný feromonový pach, okamžitě začne vnímat vaši přitažlivost. A to vlastně aniž by věděla proč. Zajímavostí je, že účinná složka feromonů nemá v podstatě žádnou vůni, protože působí podvědomě. Ale jejich nosná funkce již svou pižmovou vůni má.

Jak používat feromony pro muže?

Tyto feromony se používají v podstatě stejně, jako běžné parfémy. Nastříkejte si je na krk, předloktí či jinou část těla. Jejich používání se nelimituje pouze večírky a oslavami, používat je můžete klidně denně i do práce či do školy. Budete prostě neodolatelní neustále. Jak již bylo zmíněno, feromony fungují hlavně podvědomě. Vůně parfému se porto míchá s pachem feromonů, takže kombinuje tyto hlavní složky naprosto přirozeně.

Proč používat feromony?

Samozřejmě, hlavní důvod, proč použit feromony, je touha okouzlit a nalákat osobu opačného pohlaví. Ale nejenom feromony pro muže, existují také feromony pro ženy, které fungují na úplně stejné bázi. Lidé jsou rádi milováni - a pokud potkáte ženu, která je vyzbrojena okouzlujícími feromony, můžete si být jisti, že vás čeká dlouhá noc. Tahle bude vyzbrojena mnohem více - když se večer vydáte k ní domů, jistě u ní najdete i vibrátory pro ženy a další erotické hračky.

Tak na co ještě čekáte? S feromony si rozhodně užijete!