Finské sauny, které si zamilujete

31.01.2023

Finské sauny si zamiluje každý, a to hned z několika zcela pochopitelných důvodů. Tím prvním je, že finskou saunu si můžete pořídit do takřka jakékoliv místnosti v bytě. Tato tradiční suchá sauna může zaplnit jak roh ve vaší koupelně, tak také třeba volné místo v ložnici či v jiné místnosti dle vašeho uvážení. V sauně, do které si můžete přikoupit celou řadu dalšího příslušenství, a to včetně kvalitních saunových kamen značky Harvia, které rozhodně doporučuji, si následně užijete mnoho krásných chvil ve společnosti vašich blízkých, manžela, přátel či sami. Kouzlu finské sauny lze odolat pouze stěží.

Finské sauny, ve kterých uvolníte tělo i mysl

Finské sauny, ve kterých můžete uvolnit své tělo i mysl jsou jednoznačně dokonalými společníky pro každého, kdo miluje saunování a také pro každého kdo ví, jak zdravé saunování ve skutečnosti je pro celý lidský organismus. Zregenerovat se například po práci či po nějaké fyzicky náročné aktivitě, kupříkladu po cvičení či po výšlapu na hory je naprosto nezbytné. Díky kamnům si teplotu v sauně nastavíte až na úžasných 90 stupňů Celsia a následně se můžete ochladit například v malém bazénku, ve studené sprše či vaně. Moderní finské sauny pohladí nejen vaši duši, ale také vaši mysl.

Finské sauny s dlouhou životností

Finské sauny mají neuvěřitelnou životnost. Jsou totiž vyráběny z velmi kvalitního dřeva a je možné do nich nasoukat až pět lidí. Každá sauna se vyrábí v jiných rozměrech a pro jiný počet lidí. Záleží tedy vždy na vašich konkrétních preferencích a požadavcích. Již během pouhých dvaceti minut je následně sauna vyhřátá a je možné si v ní užívat dle libosti. Intimní osvětlení i bezpečnostní sklo dodává sauně ještě mnohem větší rozměr. Bez finské sauny bych si s manželem rozhodně nedokázala představit žádný večer po práci či po náročném dni anebo také po dovolené, kterou oba dva tak milujeme.