Fotokoutek na svatbu si oblíbíte

22.02.2023

Fotokoutek na svatbu představuje velmi vtipný a roztomilý zážitek nejen pro hlavní aktéry svatby, ale také pro jejich rodiny a blízké. Svatební den má být totiž každopádně dnem jedinečným, na který budou vzpomínat nejen samotní snoubenci, ale také jejich rodiny a přátelé. Díky fotokoutku si své vzpomínky budete moci zhmotnit a nikdo vám je již nikdy nevezme. Tato originální zábava byla i na mé svatbě velmi populární. Lidé se bavili, stáli klidně i několik desítek minut u fotokoutku než na ně vyšla řada a odcházeli rozesmátí od ucha k uchu. Přesně takovou svatbu jsem si vždycky přála a můj sen se nejen díky fotokoutku stal skutečností.

Fotokutek na svatbu byl nápadem mé sestry

Fotokoutek na svatbu byl původně nápadem mé sestry, která je na svatby doslova profesionál. Každá její kamarádka, která měla již svatbu prosila právě sestru o tipy nejen na výzdobu samotné hostiny či svatby, ale také na o tipy na kvalitní zábavu, catering i vlasového mága. Sestra je prostě takový dobrovolný profesionál v oblasti svateb. V případě fotokoutku tomu nebylo jinak. Fotokoutek navíc nezabírá příliš místa na parketu a venkovní prostor tento stylový a patřičně vyzdobený fotokoutek velmi dobře doladí. Společně vytvořené fotografie si navíc hosté mohou ihned odnášet domů. Fotografie si rovněž mohou stáhnout do mobilu a ihned je tak sdílet třeba na oblíbených sociálních sítích.

Fotokoutek na svatbu s řadou překrásných rekvizit

Fotokoutek na svatbu i s profesionální obsluhou doporučuji každému, kdo miluje zábavu a nechce zažít otřepanou svatbu, která nikoho sice neurazí, ale také nenadchne.Můj svatební den dostal díky fotokoutku naprosto jiný rozměr a ze svatby se začala stále více stávat neuvěřitelně divoká párty, která k lidem mého věku rozhodně patří. Jsem ráda, že jsem fotokoutkem vykouzlila úsměv na tváři nejen své rodině, ale také mým kamarádům a příbuzným, kteří se ve fotokoutku skvěle bavili.