Kočičí strom je k nezaplacení

13.02.2023

Kočičí strom je jednoduše k nezaplacení. Sama se divím, že jsem si kočičí strom pro naše dvě kočičky pořídila až nyní. I přesto, že mě má sousedka, která je rovněž milovnicí kočiček již dávno upozorňovala na to, jaké výhody kočičí stromy mají, přišla mi cena za tento strom přemrštěná, a hlavně jsem si nedokázala vůbec představit, jak v našem bytě bude kočičí strom působit nejen na nás, ale také na naše hosty. Naštěstí strom vypadá naprosto dokonale a vůbec interiér bytu nehyzdí ba naopak. Našemu bytu kočičí strom dokonce sluší.

Kočičí strom si zamilujete

Kočičí strom si rozhodně zamilujete. Velmi kvalitní zpracování stromu zajišťuje bezpečí vašemu mazlíčkovi a rovněž se nemusíte bát toho, že by kočičí strom něco rozbil. Kočka si v něm navíc nalezne celou řadu různých skrýší, prolézaček, domečků a provazů, se kterými lze začít neuvěřitelné množství legrace. Vaše kočky vám za tento kočičí strom, který je plný interaktivních prvků budou rozhodně vděčné.

Kočičí strom nabízí vaší kočce nespočet zážitků

Kočičí strom nabízí opravdu nespočet zážitků. Obsahuje totiž až tři kočičí domečky, kde se může kočička schovávat a mít tak klid sama pro sebe. Naše kočky v domečku dokonce také spí. Kočičí strom navíc obsahuje také otočné odpočinkové jamky, provaz na hraní, schůdky či vyhlídkové plochy, které jsou neuvěřitelně vhodné k pozorování okolí. Kočičí strom se navíc dá zcela individuálně výškově nastavit, což je opět velký benefit. Osobně bych kočičí strom za jiný herní prvek neměnila. Konečně se již nemusím obávat toho, že během mé nepřítomnosti kočičky vyvedou nějakou lumpárnu a zničí mi například křeslo, koberec či záclony. Mají totiž dostatek zábavy právě na stromě, který je bezpečný a nabízí široké možnosti vyžití. Rozhodně tento strom doporučuji každému majiteli koček, který chce pro své mazlíčky udělat maximum.