Kolimátory Holosun si oblíbíte

12.11.2021

Každý zájemce o kolimátory si ihned oblíbí značku Holosun. Její vynikající vlastnosti, které spočívají především ve velmi vysoké odolnosti zpětného rázu a volitelné intenzitě osnovy, osloví začátečníky i skutečné odborníky. Vývoj technologií se projevil i v oblasti kolimátorů. Produkty jsou v současnosti obohaceny o nejmodernější technologie, kam počítáme kupříkladu noční vidění, G-senzor, KillFlash anebo solární panely. Vlajkové modely typu Holosun zlepšují mnohonásobně střelbu. Na výběr máte hned několik typů jako třeba Holosun HE212T GR se zelenou diodou a titanovým tělem. Solární panel je samozřejmou výbavou zde i u dalšího typu HS10C ELITE Green Dot, jenž se pyšní zase velkým průhledem.

Kolimátory Aimpoint zajišťují větší rychlost zacílení

Již od roku 1975, kdy byl představen veřejnosti první optický zaměřovač Aimpoint, se toto jméno zapsalo do povědomí špičkových střelců. Kolimátory Aimpoint byly zkonstruovány především pro zaměřování s oběma otevřenýma očima, což zvyšuje rychlost zacílení. Tyto typy jsou vybaveny přesným elektronickým systémem zaměření červeným středovým bodem a bezparalaxovým systémem, který je jistotou pro zůstávání středového bodu na cíli. V nabídce jsou například kolimátory pro profesionální střelbu jako např. kolimátor Aimpoint Micro T-2 a kolimátory pro sportovní a lovecké účely - sem spadá třeba typ Aimpoint Micro H-2.

Společnost Meopta nabízí komplexní nabídku kolimátorů

Název společnosti Meopta není pro profesionální, sportovní a další střelce neznámým pojmem. Česko-americká nadnárodní kooperace se soustředí na výrobu veškeré optiky pro osvětlovací a zobrazovací systémy. Nejde jen o výrobu, ale i o komplexní řešení a s tím související vyráběné produkty. A tak se logicky nabízí vhodné pojmenování pro kolimátor Meopta Meorded, jenž je zařízením s automatickou změnou jasu a voděodolnými vlastnostmi.