Kurz PDR: Získejte dovednosti pro efektivní a šetrné opravy karoserie automobilů

23.01.2023

PDR je technika, se kterou lze odstranit promáčkliny na karoserii automobilu, není přitom nutné lakování. Kurz je ideální pro všechny, kteří chtějí získat dovednosti v této oblasti a stát se odborníky na opravy touto moderní technologií.

Paintless Dent Repair

Hlavní výhodou Paintless Dent Repair je oprava bez nutnosti lakování. Odstraňování důlku probíhá z vnitřní strany panelů karoserie, lak tak není poškozen. Díky tomu je zachována hodnota auta, přičemž jde o ekologičtější a efektivnější řešení. Klíčové je kvalitní know-how, speciální techniky a vybavení. Proto můžete využít možnost školení PDR, během kterého získáte potřebné znalosti a dovednosti, abyste se této metodě mohli věnovat.

Kurz PDR

Technologie PDR není zrovna jednoduchá, ovšem pod vedením profesionálů se ji můžete naučit. Kurz PDR je založen na mnohaleté praxi školitelů, kteří navíc patří mezi světovou špičku a průkopníky této metody u nás. Jde tak o způsob, jak můžete zdokonalit své znalosti v oboru, či tuto technologii rovnou využít k rozvoji svého podnikání. Po ukončení kurzu případně můžete spolupracovat s firmou a dále se tak zdokonalovat a rozvíjet.

PDR

Po absolvování školení získáte certifikát potvrzující vaši kvalifikaci. Usnadní vám tak hledání práce v oboru. Kromě toho však získáte také přístup k online informačnímu systému PDR PAD. Ten obslouží administrativu spojenou s opravami, a to včetně kalkulací. Jde tak o velkou výhodu, kterou si díky kurzu můžete užít. Získáte cenné know-how a zkušenosti v tomto oboru, jelikož se budete učit od zkušených profesionálů.

Během praktického kurzu se seznámíte s principy PDR, naučíte se specifické postupy a používání nástrojů. Jde tak o skvělý způsob, jak se stát odborníkem na opravu karoserií bez lakování.