Léčivé kameny mají neuvěřitelnou sílu

11.01.2022

Téměř celý svůj život se věnuji ezoterice a léčitelství. Sama velmi často své pevné zdraví přisuzuji mocné síle, kterou nejsem schopna slovy popsat, ale o které vím, že jistě existuje. Sama mám doma nejen různé léčivé kameny, nýbrž také amulety, které nosím vždy při sobě a nevycházím bez nich ze svého domu. Momentálně však ze všeho nejvíce "ujíždím", jak by řekla má náctiletá vnučka, na šungitových kamenech, které pro mě mají neuvěřitelně mocnou sílu. Se šungitem jsem se setkala poprvé v lázních před pěti lety, kdy mi šungitový amulet věnovala místní žena z farmářského trhu v Karlových Varech. Ještě na hotelu jsem si pročítala, k čemu všemu je tento materiál dobrý a na jaké neduhy se hodí nejvíce. Byla jsem ohromena jeho sílou a také tím, kde všude ho lze využít z velmi praktického hlediska.

Léčivé kameny mě drží nad vodou

Lázně v Karlových Varech jsem navštívila se svou dobrou kamarádkou, a to čistě ze zvědavosti, nýbrž z toho důvodu, že bych měla nějaký zdravotní problém. Kamarádka Magda ovšem takové štěstí nemá a již několik let trpí bolestmi krční páteře a také počínající artrózou. Snažila jsem se jí tak na našem spolčeném wellness pobytu trochu rozveselit. Vnukla jsem jí rovněž myšlenku, že by měla rovněž věřit mocné síle, kterou oplývají například léčivé kameny či jiné amulety. Po dlouhém večerním rozhovoru nad sklenkou vína, jsem jí přece jen přesvědčila o tom, že by měla trochu více věřit dle jejích slov "nadpozemským" silám. Dala jsem jí na zkoušku jeden šungitový amulet a sdělila jí, že kdyby neměl na její zdraví žádný vliv, tak ať ho klidně vyhodí.

Šungit skutečně pomohl

Magda po svém návratu domů ihned svůj šungitový amulet, respektive šungitovou pyramidu umístila vedle své televize v obývacím pokoji. Šungitové pyramidy totiž mají jiný úkol než léčivé kameny, a sice zbavovat lidské příbytky elektromagnetických vln, které mají negativní vliv na naše zdraví, psychiku a také spánek. Když mi poté Magda sdělila, že se jí doma konečně lépe spí a že i krční páteř je na tom o poznání lépe, měla jsem obrovskou radost. Je vidět, že jí šungit skutečně pomohl a dnes si již další amulety kupuje sama.