Mobilní vířivky aneb proč vám doma nesmí chybět?

12.09.2022

Rozhodli jste se pro pořízení vířivky, ale nemůžete se rozmyslet, jestli pořídit tu pevnou, nebo mobilní? S tímto výběrem vám rádi pomůžeme a poradíme, proč jsou mobilní vířivky tou nejlepší volbou a proč by vám tedy doma neměly chybět?

Mobilita

Jedna z hlavních funkcí je patrná již z názvu - a to je její mobilita. Na rozdíl od pevných, stálých a obvykle pozemních vířivek nemusí být vaše nafukovací vířivka na jednom místě, a nejlepší na tom je, že si ji s sebou můžete vzít i na víkend na chatu. Můžete ji jednoduše srolovat a naložit do kufru svého auta. A když nebude počasí na venkovní koupání? Prostě ji rozložte uvnitř. Proč se omezovat jen na letní dny? Mobilní vířivky můžete použít kdykoli a kdekoli - jako venkovní vířivky, nebo jako vnitřní.

Dostupná hydroterapie

Hydroterapii předepisuje mnoho lékařů na nemoci jako jsou artritida, cukrovka, tendonitida a mnoho dalších. Teplá voda v kombinaci s masážními tryskami vede k uvolnění tlaku na vaše klouby a svaly, které tak stimuluje k uvolnění. A vy se budete cítit skvěle. Teplá voda způsobuje dilataci cév, což v konečném důsledku snižuje krevní tlak a zvyšuje krevní oběh v těle. Hydroterapie se používá ke zmírnění příznaků určitých stavů srdce a cév spojených s vysokým krevním tlakem. Tyto hydromasážní vířivé vany vám tak pomůžou se zdravím.

Je dostupnější

Díky složení z jedné vložky a pouze jedné čerpací jednotky je výroba materiálů mnohem levnější. Mobilní vířivky jsou vyrobeny z odolných a silných vložek, které při správnému systému údržby vydrží roky. Když toto všechno vezmete v úvahu, zjistíte, jakou hodnotu za své peníze získáte. Jsou finančně mnohem dostupnější než pevné vířivé vany či vířivky pro plavání swim-spa. Mají také skvělý výkon, atraktivní vzhled - a z hlediska toho, že jsou nafukovací, také poskytují perfektní pohodlí, protože vás nikde netlačí, když si na ně lehnete.

Mobilní vířivka by měla být součástí každé domácnosti.