MŠ Praha si získá vaše srdce

30.01.2023

MŠ Praha si jednoznačně získá vaše sympatie. Již při první návštěvě školky, která proběhla s velmi vřelým přístupem jsem měla za školky velmi dobré pocity, a to stejně tak, jako má dcera Sofie, která se do školky již nyní nesmírně těší. Díky bohatým zkušenostem mých kamarádek, jejichž děti tuto školku pravidelně navštěvují a nemohou si jí vynachválit jsem se i já rozhodla pro tuto soukromou školku, která je dle mého názoru pro moji dceru tím zcela jistě správný místem. Sofie se totiž velmi málo sžívá s novými věcmi, nerada mluví o svých pocitech a straní se svému okolí. Je ovšem velmi empatická a citlivá. Přístup k ní ovšem musí být velmi citlivý a šetrný jinak si k sobě nikoho nepustí a uzavře se sama do sebe. Díky této školce mám jistotu, že si s její nepříliš lehkou povahou poradí.

MŠ Praha je za mě rozhodně skvělá školka

MŠ Praha je za mě rozhodně naprosto skvělá školka. Recenze na tuto školku jsou více než příznivé a okolí tuto školku hodnotí velmi kladně. Děti ve školce neustále něco dělají, tvoří, hrají si, zpívají, malují a podobně. Dcera mé nejlepší kamarádky Soni do školky chodí již dva roky a je z ní nadšená. Ke každému dítěti se zde totiž přistupuje velmi individuálně a především lidsky. Nikdo na nikoho netlačí a děti se mohou rozvíjet svým tempem. Díky těmto pozitivním ohlasům jsem se snad ani nemohla rozhodnout pro výběr jiné školky. S veřejným sektorem se tato instituce naprosto nedá srovnat. A to nemluvím o neuvěřitelně přívětivé době provozu školky a sice od 7 hodiny ranní až do19 hodiny večerní. Tento fakt ocení velmi zaneprázdnění rodiče což je bez debat.

MŠ Praha pomáhá šířit mezi dětmi radost

MŠ Praha pomáhá mezi dětmi šířit radost a smích. Děti jsou ve školce šťastné, těší se do ní, a to je priorita. Každý rodič poté může dítě ve školce bez obav nechat po celý den a nemá černé svědomí, že se dítě bude nudit či že bude zahálet anebo se nějakým způsobem nerozvíjet. Už se velmi těším na první dny, kdy bude Sofie chodit do školky a začne se pomalu sžívat s místním prostředím, kolektivem, najde si nové kamarádky a bude se moci pomalu ale jistě začít rozvíjet v kolektivu svých vrstevníků.