Nosiče kol a elektrokol jako praktická součást výbavy

12.09.2022

Milujete turistiku, jízdu na kole se vším všudy, rádi byste se podívali i mimo stezky v okolí, ovšem máte problém s tím, jak kola převézt? Nosiče kol a elektrokol usnadní život každému nadšenému cykloturistovi. Díky sofistikovaným řešením, která jsou na trhu dostupná, odvezete prakticky vše a bez větší námahy.

Střešní nosiče poslouží hlavně lyžařům

Pokud se v zimě věnujete zimním sportům a často vyrážíte na hory, pak jistě znáte dilema, co s lyžemi. Někdy se s přehledem vejdou do auta díky výklopné prostřední zadní sedačce, jindy musí ven. Není nutné hned pořizovat nákladný střešní box. Pokud opravdu jde jen o lyže, pak jsou ideálním řešením střešní boxy. V případě, že má vaše auto hagusy, je to ještě snadnější. Pořídíte příčníky, patky, tyče a montážní kit a je hotovo. Výběr konkrétního typu nosiče je daný značkou vašeho vozu. Jen výjimečně je potřeba shánět speciální zařízení.

Nosiče kol a elektrokol na střechu i za auto

Demontáž předního kola, pracné rvaní do auta, nejedna "nehoda", která zanechala trvalý podpis v interiéru - tak to už opravdu podstupovat nemusíte. Nosiče kol a elektrokol nabízí řešení, která jsou mnohem jednodušší, rychlejší, a hlavně téměř bez práce. Stačí pořídit správný typ nosiče, který lze osadit buď na střechu, nebo na tažné zařízení, nahodit kola a vyrazit. Manipulace je snadná a zvládne ji každý. Při elektrokolech je však vhodnější využít buď speciální nosiče elektrokol nebo nosiče na tažná zařízení, které mají dostatečnou nosnost pro každé jednotlivé elektrokolo.

Střešní boxy Hapro pro velký náklad

Jestli si chcete být jistí, že budete mít k dispozici vždy dostatek prostoru, pak "netroškařte" a pořiďte si střešní boxy Hapro. Holandský výrobce se těší veliké oblibě zejména ve skandinávských zemích a pomalu si razí cestu Evropou. V jeho prospěch mluví především kvalita, kterou garantuje pětiletou zárukou.

Střešní boxy Hapro jsou velice variabilní, nenáročné na manipulaci a mají širokou nabídku velikostí a barev.