Poskytujeme palivové dřevo štípané, rovnané na palety i volně sypané

12.05.2019

Firma Palivové dřevo Praha se zabývá výrobou a dodávkou palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo vám dovezeme v podobě polen o délce 23, 33 či 50 cm. Volně sypané palivové dřevo zákazníkům rádi přivezeme nákladním automobilem nebo jej dovezeme vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Na konkrétní místo palivové dřevo dovezeme a vysypeme. Objedná-li si klient vyrovnání dřeva do kůlny či do dřevníku, splníme i takovéto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si půl druhého metru dřeva. Na rozdíl od vyrovnaného dřeva v paletách, zahrnuje totiž sypané palivové dřevo také třísky, které je možné využít na podpal. Palivové dřevo dovážíme na paletách o rozměrech jeden x jeden x jeden m a dovezeme vám jej autem s hydraulickým zvedákem. Tolerujeme však i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Pokud sháníte palivové dřevo metrové, pak vám zajistíme polena o délce jeden m. Toto dřevo vám přichystáme buď ve štěpinách, nebo kulatině a dovezeme vám jej nákladním vozem s kapacitou 6 nebo 12 rovnaných metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo obsahuje kuláče do 20 centimetrů, kdy silnější kusy jsou rozštípnuté. Zakoupit si u nás můžete rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, či jehličnaté měkké vhodné na podpal. Toto dřevo je většinou dlouhé 25 cm a dovezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Palivové dřevo pořídíte ze slušnou cenu

Cena palivového dřeva je závislá na druhu dodávaného materiálu. Nejlevnější je v našem případě měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejvíce peněz dáte za tvrdé dřevo. Nejméně peněz dáte za dřevo neštípané a nejvíce naopak za palivové dřevo na paletách.