Prodej stavebních strojů

12.03.2020

Pustili jste do stavby či rekonstrukce a chybí vám dostatečné technické vybavení? Nemusíte si najímat drahou firmu, nebo kupovat nákladné stavařské vybavení. Pokud si troufáte na obsluhu těžkého vozového parku, stroje si jednoduše pronajměte.

Prodej stavebních strojů, nebo radši pronájem?

Hydraulická kladiva, vibrační technika, rypadla, nakladače, dumpery a mnoho dalšího k výstavbě naleznete v nabídce firem, které standardně zajišťují i prodej stavebních strojů. Vy si je však můžete jen zapůjčit, a to na tak dlouhou dobu, jakou budete potřebovat. Firmy garantují dodání veškeré objednané techniky ve spolehlivém a funkčním stavu. Cílem je zajistit vždy dokonalý stav a dodávat zákazníkům bezpečné stavební stroje. Prodej je možný, samozřejmě také, ovšem pronájem se vyplatí mnohdy víc.

Stavební stroje prodej - stoprocentní stav i servis

Na perfektní technický stav stavební techniky dohlížejí kompetentní pracovníci pravidelnými servisními kontrolami. Stavební stroje prodej se postará i o to, že pokud se rozhodnete pro dané řešení a potkají vás nečekané technické problém, zajistí vám servis proškolenými techniky přímo na místě. Odpadá tak komplikované hledání alternativních mechanismů, které by vaše záměry výrazně zpomalily.

Stavební stroje na prodej

Cena pronájmu stavebních mechanismů závisí na typu techniky, a především délce zápůjčky. Některé položky mají svou cenu přesně danou, u jiných je cena individuální v závislosti na délce, případně četnosti zápůjčky. Pokud se přeci jen rozmyslíte a investici do stavebních mechanismů vyhodnotíte jako rentabilnější, koukněte se na stavební stroje na prodej.

Při svých záměrech zvažte, která varianta je pro vás výhodnější. Stavební mechanismy jsou finančně velice náročné, zatímco jejich pronájem vychází příznivěji.