Reklamní předměty v mnoha různých podobách

02.08.2022

Když jsem před pěti lety rozjížděl svou společnost, která se zabývala prodejem nábytku, který je vyráběn na míru každému zákazníkovi netušil jsem, jak moc velkou roli pro mě za pár let, kdy mi začnou na paty šlapat další obrovské nábytkářské řetězce, bude mít reklama, nad kterou jsem v období svého největšího podnikatelského rozkvětu, vůbec nepřemýšlel. Dnes již ovšem velmi dobře vím, že i nepatrné reklamní předměty mohou udělat radost novými stávajícím zákazníkům a zvýší, ač někdy nepatrně, prodeje mého obchodu.

Reklamní předměty nemusí být pouze nudné

Reklamní předměty mohou mít celou řadu podob. Nemusí se vůbec jednat pouze o pro někoho nudné propisky či flash disky, nýbrž takový reklamní předmět může mít podobu power banky, cestovního kufru, hračky či logo vaší firmy na sobě může mít také moravské víno, kterým obdarujete na konci roku každého před vánočními svátky. Je zcela na vás, jakému stylu reklamy dáte zelenou. Já jsem na to šel od lesa a k reklamním předmětům jsem přistupoval s chladnou hlavou. Nejprve jsem si tak nechal zhotovit několik firemních propisek, které jsem věnoval svým zákazníkům při každém nákupu v mém obchodě a až následně jsem se pustil do zhotovení loga na nářadí pro pány, která jsem dával jako pozornost podniku při nákupu jakéhokoliv kusu nábytku. Tento milý prezent si ihned získal oblibu u mých zákazníků.

Plážové potřeby v létě a zimní dekorace v zimě

Když je léto v plném proudu, nechám si zhotovit reklamní předměty na míru, a to například na plážový míč, žabky či osušku k vodě. Když je naopak zima a blíží se svátky klidu a pohody, své logo umisťuji na vánoční koule, ozdoby a různé dekorace, které potěší nejen na vánočním stole. Snažím se, aby byl dárek, který věnuji svému zákazníkovi vždy něčím tématický a také aby se neopakoval. Jedině tak mohu slavit úspěchy, o kterých se mi dlouho nesnilo.