Soukromá mateřská škola Praha 4  je tou správnou adresou pro vaše dítě

12.01.2021

Hledáte pro své nejmenší tu nejvhodnější mateřskou školu? Chcete jim, jako každý správný rodič dát pouze to nejlepší? V tom případě je vaší správnou volbou naše soukromá mateřská škola. Praha 4 je jak jistě dobře víme, dosti zastavěná, ovšem naše soukromá mateřská škola ProFamily, leží ve velmi klidné a rovněž zelené části, kterou budou vaše děti milovat. S dětmi budeme pořádat spoustu zábavných aktivit, rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti a také seznamovat je s angličtinou. To vše vám ráda nabídne naše soukromá mateřská škola. Praha 4 s ní pro vás dostane naprosto jiný rozměr.

Soukromá mateřská škola Praha 4 a její aktivity

Nejsme obyčejná školka, jsme více než to. Vás a především vaše ratolesti jistě potěší krásná vzrostlá zahrada a vůně vynikajících jídel, která jsou doménou našich šikovných kuchařek. Zdraví a spokojenost vašich dětí je u nás na prvním místě. Proto se nacházíme v uzavřeném a zabezpečeném areálu, ve kterém se vaše děti budou cítit jako doma. Jistě si říkáte, jak může v Praze fungovat takto vytříbená soukromá mateřská škola. Praha 4 je ovšem důkazem, že to jde. Naše školka, kterou nazýváme Točitá, vás přesvědčí o tom, že i ve velkoměstě může fungovat překrásná mateřská školka se vším všudy a to dokonce i se zvířátky. Ano, je to tak. Do naší školky chodí na pravidelné návštěvy pejsek, který učí děti odpovědnosti a také lásce ke zvířatům. Tento úžasný pejsek je naším věrným společníkem na canisterapii. Milujeme přírodu stejně tak, jako děti. V zimě se proto děti učí zimním sportům a věnují se bobování, v létě nás zase najdete v Mariánských lázních, kam vždy rádi zavítáme na speleoterapii.

Naše děti mluví za vše

Naše děti, jak jim s láskou říkáme, mluví za vše. Jejich spokojenost a radost je pro nás vším. Odpovědí na to, co děláme a ukázkou toho, že to děláme správně. Máme historii, která sahá k 23 letům. Jsme ryze českou firmou, která se snaží vytvořit ryze domácí prostředí pro vaše nejmilejší. Máme velmi dlouho otevírací dobu od 7 do 19 hodin. Máme rovněž vlastní kuchyni, kde naše kuchařky vaří pokrmy jako od maminky. Přesvědčte se sami, že soukromá mateřská škola v Praze 4 je tím pravým útočištěm pro vás a vaše nejmenší.