Stroje Hydrema aneb proč si vybrat techniku od této značky?

16.01.2023

Patříte-li mezi majitele nebo provozovatele stavební techniky, pak se určitě dostanete do fáze nutné obměny vozového parku. I když moderní stroje disponují vysokou spolehlivostí a odolností, je potřeba je čas od času prodat a zakoupit modernější náhradu. Koupě nového dumperu nebo rypadla však přestavuje velmi významnou investici, takže byste si ji měli dobře rozmyslet. Výhodnou investici představují stroje Hydrema, které jsou mezi staviteli velmi populární.

Dlouhá tradice

Stroje Hydrema se na trhu se stavební technikou musí popasovat s tvrdou konkurencí, avšak tento boj vedou se ctí. Společnost vyrábí stroje už od roku 1959, kdy začala s výrobou dumperů v Dánsku. Od té doby technologický vývoj postoupil, takže se společnost Hydrema specializuje také na kloubové rypadlo nakladače a klasická kolová rypadla vybavená nejmodernějšími technologiemi. Od roku 1996 se pak v portfoliu společnosti Hydrema nachází vojenský speciál určený k likvidaci minových polí. Takový stroj však na stavbě asi nevyužijete.

Proč zvolit značku Hydrema?

Možná se vám bude zdát, že dlouhá tradice a nejmodernější technologie jsou jedinými hodnotami, které společnost Hydrema vyznává. Pro dánského výrobce, který mimochodem nyní vlastní továrnu i v Německu, je produkce stavebních strojů mnohem víc. Hlavní hodnotou značky je profesionalita vyjádřená hrdostí na všechny stroje a také flexibilita. Firma se totiž dokáže rychle přizpůsobit novým podmínkám a trendům na trhu se stavební technikou.

Moderní stroje

Pokud se podíváte na konstrukci jakéhokoliv stavebního stroje od společnosti Hydrema, pak velmi rychle narazíte na všudypřítomnou preciznost. Zaměstnanci dávají do výroby každého dumperu nebo rypadla srdce, což se pochopitelně odráží v jejich vysoké spolehlivosti. V kombinaci s komfortními a moderně vybavenými kabinami je stavební technika Hydrema u stavařů velmi oblíbená.

Hledáte-li spolehlivé stavební stroje za rozumnou cenu, pak je technika od firmy Hydrema jednoznačnou volbou. Takové investice určitě nebudete litovat.