Ubytování Benecko vás uchvátí

18.01.2023

Ubytování Benecko vás rozhodně uchvátí, a to stejně tak, jako celou moji rodinu, se kterou jsme na tomto malebné místě trávili letní dovolenou. V této dokonalé přírodě uprostřed Krkonoš leží malebný hotel ProFamily, který nabízí perfektní ubytování pro rodiny s dětmi. Na své si ovšem přijdou i bezdětné páry, firemní hosté či skupiny přátel. Adaptační pobyty, adaptační kurzy, pobyty pro školy či letní tábor zde probíhá každý rok. Na Benecku na vás čeká 16 pokojů, které mají kapacitu 71 lůžek. Každý pokoj má navíc své vlastní sociální zařízení, což je báječné. Na pokojích vás potěší internetové připojení i TV. Věřte mi ovšem, že ani na jednu tuto aktivitu na Benecku rozhodně čas mít nebudete. Vaše děti ProFamily Hotel TOP Benecko pohltí natolik, že se konečně jednou odpojí od sociálních sítí a začnou si užívat.

Ubytování v Krkonoších si užije celá rodina

Ubytování v Krkonoších si za každou cenu užije celá rodina. Kromě klasického ubytování pro školy či ubytování pro školku, zde může probíhat tak standardní lyžařský výcvik či řada poznávacích výletů, které si zamiluje každý milovník přírody. V Krkonoších je totiž opravdu neuvěřitelná řada různých možností, jak strávit aktivní dovolenou. S rodinou jsem Benecko navštívila v létě, kdy byla pro děti připravena velmi oblíbená Lufťákova stezka či singltrek. Děti ani jejich rodiče se zde nemají prostor nudit. Je to tady famózní a naprosto skvěle načerpáte novou energii.

Ubytování v Krkonoších pro každého

Ubytování v Krkonoších je zkrátka pro každého. Užívat si zde můžete od jara do zimy. Je zde řada atrakcí, které si zamilují nejen děti, ale i jejich rodiče. Kromě jiného zde naprosto výborně vaří, a to v místní restauraci, kde na vás čeká řada specialit a pokrmů z čistě lokálních surovin, které mají jasný původ. Kuchyně je navíc v moderním hávu a razí koncept takzvané otevřené kuchyně, díky čemuž vidíte pod ruce špičkových kuchařů a máte naprosto dokonalý přehled o tom, co se v kuchyni právě odehrává. Jídlo chutná báječně.