Umělé živé ploty oživí interiér bytu i kanceláře

12.10.2021

Milujete zeleň, ale nedaří se vám kytky držet při životě? Zkuste umělý živý plot, který osvěží a zútulní jakýkoliv interiér i exteriér. Navíc jsou téměř bezúdržbové, stačí z nich jen občas setřít prach. Jsou rovněž perfektním doplňkem kanceláří. Díky kvalitním materiálům odolají umělé rostliny nepřízni počasí, takže je můžete použít i na dekorování venkovních prostor.

Alternativa pro místa, kam skutečná zeleň nemůže

Umělý živý plot představuje velice působivou náhradu skutečné zeleně. Vysoce kvalitní materiály, ze kterých jsou náhrady živých květů, rostlin a stromů vyrobeny dodávají těmto produktům skutečný výraz, díky čemu jsou často na první pohled nerozeznatelné od živých kytek. Pořídit můžete nejrůznější typy a druhy, dokonce i palmy či orchideje, trvalé i sezónní imitace.

Umělý živý plot podle sebe

Pro nejnáročnější zákazníky není problém nechat vyrobit strom či rostlinu na míru, přesně podle požadavek s ohledem na interiér, který by měla zdobit. Umělé živé ploty pořídíte podle potřeby buď v roli, nebo v hotových přesně vyměřených panelech. Tak si můžete svůj nový umělý živý plot přizpůsobit jakýmkoli požadavkům.

Bez údržby a dalších nákladů

Nespornou výhodou všech umělých rostlin je, že se o ně nemusíte starat. A nejen to, odpadají i dílčí náklady, které s sebou nese pěstování živých květin. Pravidelné hnojení, přesazování a péče, kterou děláte buď svépomocí, nebo prostřednictvím odborníků, jednoduše odpadá. Pořízení umělých květin přitom není nijak nákladné. Záleží na vašem výběru a množství zeleně, kterou chcete pořídit. Cena se odvíjí od velikosti dané rostliny, ty menší pořídíte již za několik stovek. Nejdráž vyjdou stromy, kterých cena se může vyšplhat i na třicet tisíc korun. Podobně je to i cenami umělých živých plotů.

Velice oblíbenými jsou mezi zákazníky umělé bonsaje, které do místnosti vnesou příjemný nádech exotiky.