Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

12.08.2019

Plánujete koupit novou podlahu do kuchyně, do dětského pokojíčku nebo obývacího pokoje? Dnes jsou velice populární právě vinylové plovoucí podlahy. Vinyl je totiž univerzální krytinou, kterou lze umístit do každé místnosti. Za jeho největší přednosti se považují velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a zejména rozumná cena.

Proč koupit vinylovou podlahu?

U vinylových plovoucích podlah se lze setkat i s označením PVC, která však zahrnuje linolea respektive marmolea. Tuto podlahu seženete v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si zakoupit celou roli, čtverce nebo například lamely, záleží pouze na vaší preferenci, kterou máte při nákupu vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto podlahy dnes zakoupíte v obchodech po celé České republice. Anebo si podlahu vyberte v internetovém obchodě vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde si je možné vybrat z mnoha provedení.

Dřevěné podlahy, jež nestárnou

Dřevěné masívní podlahy jsou klasikou, se kterou se můžete setkat nejen ve starších místnostech. V současné době jsou stále populární, i přestože jim konkurují koberce nebo třeba PVC podlahové krytiny. Pokládka plovoucích parket pak beze sporu není tak složitá, jak se třeba může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají dobrými tepelnými vlastnostmi, mají velice dlouhou životnost a samozřejmou záležitostí je rovněž široký výběr z možných povrchových úprav. Rozhodněte se i vy pro nákup dřevěné podlahy. Brno, resp. Tišnov u Brna, je město se sídlem firmy "Podlahy Stylefloor", kde jsou k dispozici všechna provedení.

Zkuste e-shop

Vyberte si svou budoucí podlahu pohodlně ze svého domova. V klidu si tak můžete rozmyslet její barvu a typ. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva či marmolea, rozhodně bude váš výběr správný. U podlahových krytin pak máte k dispozici celou řadu moderních provedení.