Vyklizení Praha proběhlo bez větších problémů

22.09.2021

Před nějakým časem mou maminku, která ovdověla, napadlo, že bychom se mohli s manželem přestěhovat do jejího domu a ona by namísto nás obývala náš malý útulný byteček, ve kterém jsme se ovšem s dvěma malými dětmi, začali velmi tlačit. Byteček to byl sice útulný, ovšem skutečně malý a maminčin rodinný dům byl o dost prostornější. Nechtěla ovšem po smrti tatínka zůstávat na místě, kde ji každá místnost připomínala jeho osobu. Kromě jiného sama tvrdila, že se v domě ztrácí a je hloupost, aby na úkor našeho pohodlí obývala hned pět místností najednou. Tudíž přišlo na řadu vyklizení. Praha nás jako vždy podržela a nabídla nám firmu, která se touto službou zabývala. Jsem ráda, že jsem je oslovila a vše proběhlo tak, jak jsem si představovala.

Stěhování Praha bere vážně

I co se týče stěhování, firma stála při nás. Vyklízecí firma se totiž postarala o vše, co jen bylo zapotřebí. Vyklidila náš byt a postarala se i mimo jiné o odvoz veškerého odpadu. Kromě toho po sobě ještě uklidili, což se dnes skutečně jen tak nevidí. Byla jsem s mužem velmi spokojená a šťastná za to, že vše proběhlo ve velmi krátkém čase. Konečně nastal den, kdy se můžeme začít stěhovat. Náš Davídek i Anežka už se nemohli dočkat, až si začnou stěhovat své hračky do nových pokojíčků, o kterých se jim ani nesnilo. Maminka byla rovněž spokojená a tvrdila, že se u nás cítí daleko více jako doma. Jsem tedy nesmírně ráda, že je celé stěhování již za námi a že si nyní můžeme začít užívat nových domovů.

Odvoz odpadu jsme nemuseli řešit

Odvoz odpadu, kterého byla zejména v maminčině domě požehnaně, jsme vůbec nemuseli řešit. O vše se totiž postarala opět jedna a tatáž firma. Veškerý odpad tak putoval na legální skládku nedaleko našeho domu. Byla jsem tudíž ráda, že i tento krok si mohou odškrtnout ze svého pomyslného rozpisu věcí, které je zapotřebí udělat. Nyní je tedy nejvyšší čas na to, abychom si v našich nových domovech začali užívat svých "nových" životů.