Výroba etiket je důležitá pro propagaci jakéhokoliv zboží

18.09.2020

Pokud se podíváte v supermarketu po regálech, na první pohled by vás měly okouzlit etikety a obaly jednotlivých produktů. Právě etiketa je jedním z nejdůležitějších propagačních materiálů, který vám pomůže s distribucí. Výroba etiket ovšem není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naštěstí je se v Plzni nachází jedna firma zabývající se právě výrobou krásných etiket.

Jak jsou etikety vyráběny?

Výroba etiket je realizována formou potisku, nebo chcete-li dotisku etiket od těch nejlepších světových výrobců. Nálepky na zboží tedy nejsou vyráběny přímo v Plzni, ale probíhá tady jejich finální dokončení. Tím pádem je výroba etiket o dost levnější, a hlavně je zajištěna prvotřídní kvalita. Pokud nemáte vhodnou technologii a technologický postup, nikdy nevyrobíte etikety stejné kvality, jako je tomu v zahraničí.

Z čeho jsou etikety vyrobeny?

Výroba etiket ve velkých sériích není nic neobvyklého. Zejména obrovské koncerny si najednou objednají stovky kusů stejných etiket, což se nutně musí projevit nejen na použitých materiálech, ale i na postupu výroby. Etikety jsou ve velkých sériích dodávány na kotoučích z flexotiskové technologie. Samozřejmostí je výběr z několika možných rozměrů a výseků.

Etiketa musí především upoutat

Možná si budete říkat, proč jsou etikety tak důležité. Při výběru hodně podobného zboží se často rozhodujeme pouze podle obalu. Čím zajímavější a barevnější etiketa je, tím větší je pravděpodobnost, že si daný výrobek koupíte. Plzeň a její pivo by o tom mohlo vyprávět. Právě vynikající chuť v kombinaci s barevnou etiketou proslavily toto město po celém světě. Vy si můžete vybrat z jednobarevných nebo vícebarevných etiket o 2-5 barevných odstínech.

Máte problém s propagací vašeho zboží? Zkuste oslovit plzeňskou společnost zabývající se výrobou barevných etiket. S nimi vaše produkty nikdo nepřehlédne.